O společnosti

Fotovoltaika nás baví a je naším koníčkem.

Již od roku 2009…

Jsme na trhu od r. 2009. Zaměřujeme na Jihočeský kraj a oblast Bavorska, projektujeme zakázky od 3 kWp do 100 kWp na rodinné domy a malé a střední firmy. Zakládáme si především na kvalitní a dobře odvedené práci. Klademe důraz na to, aby naši pracovníci byli kompetentní, ochotní, měli příslušné certifikáty. Záleží nám na spokojenosti zákazníka, proto osobně každou stavbu přebírám, účastním se instalace a osobně také zakázku předávám zákazníkovi.

Vše pod jednou střechou

Veškeré služby nabízíme na „klíč“ vč. záručního a pozáručního servisu. Tedy od podání žádosti o připojení u příslušného distributora (ČEZ, E.ON, PRE), přes vyřízení veškerých formalit spojených s odsouhlasením technologického řešení a projektových dokumentací, revize výrobny, až po vyřízení vydání licence ERÚ (Energetický regulační úřad) na výrobu elektřiny z OZE (do 10 kWp již není potřeba). To vše trvá přibližně tři měsíce.

Díky dlouholeté zkušenosti nabízíme pouze produkty, které se osvědčily jako maximálně účinné, spolehlivé a z hlediska nákladů optimální. Výrobce si vybíráme dle nejpřísnějších kritérií. Odměnou je správně fungující systém s prakticky nulovým počtem reklamací. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi optimální řešení, kvalitu za příznivou cenu, individuální přístup a maximální péči.

Máte-li zájem, sjednáme si s Vámi bezplatnou a nezávaznou osobní schůzku nebo s Vámi vše projednáme telefonicky či e-mailem.