O společnosti

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti fotovoltaiky. Fotovoltaika nás baví a je naším koníčkem. Českou fotovoltaiku čeká nová éra a my chceme být při tom!

Již od roku 2009…

Jsme na trhu od r. 2009. Tehdy jsme zrealizovali své první dvě zakázky. Postupně jsme vybudovali firmu, ve které pracovali montéři, elektrikáři, projektanti, administrativní pracovníci a nainstalovali řadu nejrůznějších fotovoltaických elektráren. Najednou přišel stop stav a my se museli rozhodnout, jak dál. Začali jsme se tak orientovat na německý trh, začali jsme spolupracovat s německými partnery. Po celém západním Německu jsme v průběhu 7-8 let postavili stovky fotovoltaických elektráren. Např. ve Freyungu jsme se podíleli na stavbě elektrárny o výkonu 1 MWp, v Passově na stavbě firemní elektrárny o výkonu 600 kWp. Řadu elektráren jsme postavili v okolí Mnichova, Pasova, Stutgartu a dalších německých měst. Díky kvalitě a preciznosti naše spolupráce s německými partnery pokračuje i nyní, kdy již nejsme odkázáni pouze na německý trh.

Nyní

V současné době se kromě německého trhu zaměřujeme na Jihočeský kraj a projektujeme zakázky pro rodinné domy a malé a střední firmy. Zakládáme si především na kvalitní a dobře odvedené práci. Klademe důraz na to, aby naši pracovníci byli kompetentní, ochotní, měli příslušné certifikáty. Záleží nám na spokojenosti zákazníka, proto já jakožto majitel firmy osobně každou stavbu přebírám, účastním se instalace a osobně také zakázku předávám zákazníkovi.

Vše pod jednou střechou

Veškeré služby nabízíme na „klíč“ vč. záručního a pozáručního servisu. Tedy od podání žádosti o připojení u příslušného distributora (ČEZ, E.ON, PRE), přes vyřízení veškerých formalit spojených s odsouhlasením technologického řešení a projektových dokumentací, revize výrobny, až po vyřízení vydání licence ERÚ (Energetický regulační úřad) na výrobu elektřiny z OZE (do 10 kWp již není potřeba). To vše trvá přibližně tři měsíce.

Díky dlouholeté zkušenosti nabízíme pouze produkty, které se osvědčily jako maximálně účinné, spolehlivé a z hlediska nákladů optimální. Výrobce si vybíráme dle nejpřísnějších kritérií. Odměnou je správně fungující systém s prakticky nulovým počtem reklamací. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi optimální řešení, kvalitu za příznivou cenu, individuální přístup a maximální péči.

Máte-li zájem, sjednáme si s Vámi bezplatnou a nezávaznou osobní schůzku nebo s Vámi vše projednáme telefonicky či e-mailem.