O společnosti

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti fotovoltaiky. Fotovoltaika nás baví a je naším koníčkem. Českou fotovoltaiku čeká nová éra a my chceme být při tom!

Již od roku 2009…

Jsme na trhu od r. 2009. Tehdy jsme zrealizovali své první dvě zakázky. Postupně jsme vybudovali firmu, ve které pracovali montéři, elektrikáři, projektanti, administrativní pracovníci. Najednou přišel stop stav a my se museli rozhodnout, jak dál. Začali jsme se tak orientovat na německý trh, začali jsme spolupracovat s německými partnery. Po celém západním Německu jsme v průběhu 3 let postavili téměř 200 fotovoltaických elektráren. Např. ve Freyungu jsme se podíleli na stavbě elektrárny o výkonu 1 MWp, v Passově na stavbě firemní elektrárny o výkonu 600 kWp.

Nyní

V současné době se zaměřujeme na Jihočeský kraj a projektujeme zakázky od 3 kWp do 100 kWp pro rodinné domy a malé a střední firmy. Zakládáme si především na kvalitní a dobře odvedené práci. Klademe důraz na to, aby naši pracovníci byli kompetentní, ochotní, měli příslušné certifikáty. Záleží nám na spokojenosti zákazníka, proto osobně každou stavbu přebírám, účastním se instalace a osobně také zakázku předávám zákazníkovi.

Vše pod jednou střechou

Instalujeme tzv. hybridní fotovoltaické elektrárny (HFVE). Jedná se jednoduše řečeno o solární elektrárny s akumulací, což nabízí v menší či větší míře svobodu a nezávislost. Svobodu energetickou, nezávislost na dodavatelích energie.

Veškeré služby nabízíme na „klíč“ vč. záručního a pozáručního servisu. Tedy od podání žádosti o připojení u příslušného distributora (ČEZ, E.ON, PRE), přes vyřízení veškerých formalit spojených s odsouhlasením technologického řešení a projektových dokumentací, revize výrobny, až po vyřízení vydání licence ERÚ (Energetický regulační úřad) na výrobu elektřiny z OZE (do 10 kWp již není potřeba). To vše trvá přibližně tři měsíce.

Díky dlouholeté zkušenosti nabízíme pouze produkty, které se osvědčily jako maximálně účinné, spolehlivé a z hlediska nákladů optimální. Výrobce si vybíráme dle nejpřísnějších kritérií. Odměnou je správně fungující systém s minimem reklamací. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi optimální řešení, kvalitu za příznivou cenu, individuální přístup a maximální péči.

Máte-li zájem, sjednáme si s Vámi bezplatnou a nezávaznou osobní schůzku nebo s Vámi vše projednáme telefonicky či e-mailem.